(Symbol 0601247) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGleźnowo,
Działka - Gleźnowo

Urokliwie położony kompleks działek o łącznej powierzchni 42 567 m2 położony obok Jeziora Bukowo.

Nieruchomość składa się z:

- 13 działek oraz działki drogowej o łącznej powierzchni 4,2567 ha. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Darłowo teren oznaczony jest symbolem MR-3 jako teren zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych niż 3000m2, oraz część działek jako działki rolne.

Możliwość przyłączy - do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. W pobliżu działki prąd, woda, kanalizacja.

Gleźnowo jest miejscowością położoną nad Jeziorem Bukowo, które leży w granicach Słowińskiego Parku Narodowego. Powyższy akwen wodny, który jest wspaniałym zapleczem turystycznym - żegluga jachtowa, widsurfing, kitesurfing oraz inne atrakcje.

Najbliższą turystyczną miejscowością oddaloną od Gleźnowa o niespełna 6 km są Dąbki, które w ostatnich latach zdobyły status uzdrowiska, ze względu na położenie w strefie klimatu nadmorskiego, silnie oddziałującego na organizm ludzki, złagodzonego obszarami leśnymi oraz bliskością rozległego Jeziora Bukowo.

Szczegółowe informacje udzielane są w biurze. Zapraszamy! Nr lic. zaw. 1169.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0601247
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
3 410 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
sławieński
Gmina
Darłowo
Miejscowość
Gleźnowo
Ulica
.
Powierzchnia działki
42 567, 00 m2
Rodzaj działki
Działka
Forma własności działki
Własność
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

MAŁGORZATA SZCZERBIŃSKA

Zapytaj o ofertę