(Symbol 4403130) LOKAL na SPRZEDAŻKoszalin,
Lokal użytkowy - Koszalin

Lokal usługowo-gastronomiczny | 128,87 m² | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 (wejście od ul. Jana z Kolna)

Opis lokalizacji: Wyjątkowa okazja inwestycyjna – lokal położony w ścisłym centrum Koszalina, na poziomie niskiego parteru, prestiżowego budynku przy ul. Armii Krajowej 8. Ogromnym atutem lokalu jest możliwość wykonania niezależnego, bezpośredniego wejścia z chodnika od strony ulicy Jana z Kolna, tuż przy obszernym parkingu, który zapewnia wygodny dostęp klientom.

Lokalizacja o wysokim natężeniu ruchu pieszych oraz znakomitej widoczności z ulicy stanowi idealne miejsce na działalność gastronomiczną (kawiarnia, bistro, restauracja typu fast-food, piekarnia), punkt usługowy, sklep specjalistyczny lub inne usługi wymagające ekspozycji i łatwego dostępu.

Charakterystyka lokalu:

  • Powierzchnia całkowita: 128,87 m²

  • Pomieszczenia: duża sala o pow. 50,15 m², magazyn 28,28 m², dodatkowe pokoje magazynowe, pomocnicze oraz biurowe

  • Możliwość stworzenia bezpośredniego, indywidualnego wejścia z chodnika

  • Okna lokalu znajdują się na poziomie ulicy, co zapewnia dobrą widoczność i możliwość atrakcyjnej reklamy

Stan techniczny i konstrukcja:

  • Ściany zewnętrzne żelbetowe oraz murowane z elementami stolarki aluminiowej

  • Wewnętrzne murowane z cegły pełnej oraz ściany systemowe

  • Instalacje oraz lokal do remontu i adaptacji według indywidualnych potrzeb

Otoczenie i infrastruktura:

  • Bezpośrednia bliskość dworca PKP/PKS – intensywny ruch pieszy

  • Duży parking od strony ul. Jana z Kolna – idealny dostęp dla klientów

  • Doskonała ekspozycja lokalu od strony głównych ulic

  • W sąsiedztwie liczne punkty gastronomiczne, sklepy i lokale usługowe – dynamiczna okolica

MAMY INNE LOKALE W TEJ LOKALIZACJI O PODOBNYM CHARAKTERZE:

160,77 m2 (wejście bezpośrednio z ulicy), duża sala sprzedaży (92,76 m2) plus zaplecze

129,82 m2 (w tym lokalu kiedyś funkcjonowała gastronomia)

123,93 m2 (wysoki parter, osobne wejście po schodach lub z wnętrza budynku)

Potencjał inwestycyjny: Lokal idealnie nadaje się na różne formy działalności gospodarczej, szczególnie takie, które wymagają intensywnego ruchu pieszych, szybkiego dostępu dla klientów i możliwości reklamy bezpośrednio od ulicy.

Oferta znajduje się pod nadzorem licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr lic. 14825.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i poznania potencjału tego unikalnego miejsca!


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4403130
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
451 045 PLN
Cena za m2
3 500 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
Miasto Koszalin
Gmina
Koszalin
Miejscowość
Koszalin
Ulica
Aleja Armii Krajowej
Powierzchnia całkowita
128, 87 m²
Forma własności działki
(Nieznany)
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
Lokal użytkowy
Rodzaj budynku
Biurowiec
Standard
Do remontu
Parter
Umeblowanie
BRAK
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Forma własności
Własność
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Typ parkingu
Ogólnodostępny
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

MAŁGORZATA SZCZERBIŃSKA

Zapytaj o ofertę