Atutem lokalu jest osobne, niezależne wejście do budynku, przy którym znajduje się parking.
Bardzo dobry dojazd - przystanek autobusowy ok. 100m ( 3 linie), do centrum kilka minut autem.
Lokal został wyremontowany, obecnie jest pachnący, gotowy do wprowadzenia.
W pokoju z aneksem kuchennym na podłodze terakota, ściany gładź malowana, w części kuchennej zabudowa mebli. W sypialni na podłodze nowa wykładzina dywanowa, ściany gładź malowana. Okna PCV wystawa południowo-zachodnia. Nowa, ładna stolarka drzwiowa wewnętrzna w kolorze białym. W łazience 3,5m2 glazura i terakota w ciepłych kolorach, kabina prysznicowa. Ciepła woda z sieci miejskiej. Do lokalu przynależy piwnica.
Opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej "MIESZKO" 480zł/mc + woda ciepła, zimna i energia elektryczna wg zużycia oraz opłata za wywóz śmieci. W budynku nie ma gazu.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zapytaj o ofertę