(Symbol 3701697) DOM na SPRZEDAŻKoszalin,
Dom szeregowy - Koszalin

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i lubianej części Koszalina, dzielnicy Rokosowo.

To idealna nieruchomość dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni oraz bliskości miasta.

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej, niepodpiwniczony, parter z poddaszem użytkowym.

W bryle budynku garaż jednostanowiskowy. Na podjeździe miejsce na drugi samochód. Cała posesja ogrodzona. Okna PCV, dwie szyby. Dojazd do nieruchomości drogą wyłożoną polbrukiem.

Nieruchomość własnościowa, z własną działką oraz udziałem w drodze dojazdowej.

Niskie koszty utrzymania. Brak czynszu i wspólnoty.

Okolica charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi i licznymi trasami spacerowymi. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły i place zabaw. 400 metrów od domu znajduje się przystanek autobusowy umożliwiający szybki dojazd do centrum miasta.

Budynek :

- z 2013 roku,

- wykonawca - deweloper Kuncer,

- powierzchnia użytkowa 119 m²,

- działka 168 m²,

- garaż w bryle budynku,

- ogrzewanie gazowe - dwufunkcyjnym piec z zasobnikiem ciepłej wody

- ogród z tarasem, idealny do relaksu,

- dodatkowy taras nad garażem od strony wjazdowej

- system alarmowy i wejście zabezpieczone domofonem.

PARTER

- wiatrołap z pojemną szafą w zabudowie,

- przestronna kuchnia otwarta na salon, wyposażona w funkcjonalny barek,

- słoneczny salon z wyjściem na taras i ogród, z kominkiem

- praktyczne duże pomieszczenie gospodarcze, na niskim parterze z miejscem na pralkę i suszarkę

PIĘTRO

- dodatkowy pokój na półpiętrze z dużym tarasem,

- cztery komfortowe sypialnie,

- łazienka z wanną,

Budynek idealnie posadowiony względem stron świata:

- salon ma ekspozycję południowo-zachodnią, dzięki czemu jest dobrze nasłoneczniony przez cały dzień,

- drzwi i schody na wymiar,

-mata grzewcza dodatkowo w łazience górnej,

- system inteligentnego ogrzewania HoneyWell - możliwość sterowania ogrzewaniem z telefonu,

- klimatyzator w salonie,

- videofon - z funkcją dzwonienia na telefon,

- kamera na dachu.

- światłowód i sieć LAN rozprowadzona po domu, TKK

W cenie nieruchomości pozostają meble w zabudowie stałej, pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.

Wydanie nieruchomości do uzgodnienia.

W tym domu funkcjonalny układ pomieszczeń oraz praktyczne rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny.

Zainteresowała Cię ta oferta, zapraszamy na prezentację!!!

Pomagamy w finansowaniu zakupu nieruchomości.

Zapraszamy, spełniaj z nami marzenia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
3701697
Cena cena w innych walutach
930 000 PLN
Cena za m2
7 815 PLN
Powierzchnia całkowita
119, 00 m²
Powierzchnia działki
168, 00 m²
Forma własności działki
(Nieznany)
Rodzaj domu
Dom szeregowy
Standard
Bardzo dobry
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Powierzchnie WC
1, 00 m²
Liczba pokoi
4
Ilość pięter
1